لوگوی نهایی مورداستفاده

Digital Blue Owl

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

مقدمه

بهترین راه برای بهتر شدن در برقراری تماس فروش این است که تماس فروش بیشتری بگیرید و از هر تماسی که برای فروش گرفته اید درسی بگیرید. اما اکثر فروشندگان درباره ی ارزیابی موثر یک تماس فروش چیزی یاد نگرفته اند، در عوض روی میزان توافقی که با مخاطب به دست آورده اند متمرکز شده اند. شما باید فراتر از آن بروید و بفهمید که چه چیز یک تماس فروش موفق را تعریف می کند و چه چیزی شامل حال آن نمی شود.

یک فرایند راحت و شفاف برای آن وجود دارد. دو مرحله ی اساسی فروش را درک کنید و سپس تعیین کنید که آیا تماس فروش شما از ده نمره ده گرفته است یا نه! از این فرایند که کمتر از یک دقیقه طول می کشد برای برآورد کردن فوری هر یک از تماس های فروشتان استفاده کنید.

در این صورت هرگز در مورد خوب بودن یا نبودن تماس فروش سردرگم باقی نمی مانید.

ذهنیت تماس فروش

چگونه یک تماس فروش بد را جبران کنید؟

وقتی تماس فروش تبلیغاتی اشتباه پیش می رود یک رد شدن خاص می تواند روحیه ی فروش شما را کاملا از بین ببرد، اما فراموش نکنید که شکست بخش تضمین شده ی فرایند فروش شماست.

همه ی مخاطبان در تمامی موقعیت های منحصر بفرد نمی توانند گزینه ی مناسبی برای راه حل شما باشند. با کمی مطالعه و جستجو به راحتی می توانید با شکست مواجه شده یا مخاطب بدخلقی که واکنش بدی نسبت به شما داشته برخورد کنید.

نشان ها و معیارهای قیفی شکل بازاریابی

دوست دارید بهترین نتیجه را از تماس های تبلیغاتی تان در فروش بگیرید؟

راهنماهای گام به گامی در این راستا به ویژه برای تقویت تماس های تبلیغاتی در فروش خارج از محدوده وجود دارد،

می خواهید بدانید در هرگام از فرایند تماس فروش چگونه عمل می کنید؟

این معیارها به شما می گوید!

آیا باید شماره تماس های بیشتری برای فروش شماره گیری کنید؟

آیا باید کیفیت راهنمایی ها را بالا ببرید؟

آیا باید روی ساخت محدوده ی بهتری برای فروش تمرکز کنید؟

یا باید روی شروع موثرتری در فروش کار کنید؟

موقعیت های زیادی برای بهینه سازی فرایند تماس های بازاریابی تلفنی تان در فروش وجود دارد و برخی از مقالات چهارچوبی را برای شناسایی این که کجا می توانید بزرگ ترین برد را با تماس های تبلیغاتی B2B بدست بیاورید فراهم می کند.

برخی اوقات پاسخ این است که از بالاترین قسمت قیف شروع کنید و تماس های بیشتری برای فروش را برقرار کنید. به عنوان مثال شماره گیری پیش فرض اغلب می تواند به ایجاد تغییرات لازم کمک کند.

قانون 50/30 فروش برای زمانی که سراغ ایمیل ها و تماس های تبلیغاتی می روید.

موقع فروش نمی دانید تا چه میزان فروش کافیست، درست است؟

یک فروشنده ی عالی هرگز قانع نمی شود و همیشه به دنبال شکار کردن معاملات بیشتر است. برای برنده شدن در رقابت فروش باید معیارهای صنعتی مهم را درک کنید.

قانون50/30/30 فروش برای ایمیل های تبلیغاتی و قانون50/50/30 فروش برای تماس های تبلیغاتی.

این دو معیار باید نقطه شروع شما باشند و حتی اگر بالاتر از این حد بروید هنوز کارتان تمام نشده است و اعداد دقیقی وجود دارند که می توانید در هر مرحله از فروش تان آن ها را هدف تماس ها و ایمیل های تبلیغاتی تان قرار دهید.

چرا اکثر پیغام های صوتی در فروش نادیده گرفته می شوند؟

نمایندگان فروش به طور میانگین هفتاد پست صوتی در روز می گذارند که هرکدام به شصت ثانیه زمان نیاز دارد و در مجموع بیست و پنج ساعت در ماه زمان می برد، برای اینکه این کار زمان بر بدتر نشود پست صوتی آن هارا نادیده می گیرد.

بسیاری از نمایندگان فروش خیلی سریع و پریشان صحبت می کنند و پیامشان سرشار از تعلل است به همین خاطر مخاطب باید سه یا چهار بار به پیام گوش کند تا چیزی دست گیرش شود و حداقل بتواند شماره ی تماس را از بین صحبت های گوینده در بیاورد.

به همین خاطر است که پیام های فروش حذف می شوند و مخاطبان دیگر تماس نمی گیرند.

یک پیغام صوتی در فروش یا پست صوتی خوب علاقه را برمی انگیزد! این پست ها به خوبی برنامه ریزی شدند و مخاطب را برآن می دارند تا فورا با فرستنده تماس بگیرند. پیام های پست صوتی تبلیغاتی تان را همین حالا بازسازی کنید.

توصیه ی خلاقانه ی تماس فروش تبلیغاتی

پیغام های از پیش ضبط شده بگذارید!

وقتی روزانه با ده ها یا حتی صدها نفر تماس تبلیغاتی فروش برقرار می کنید سرانجام به تماس هاس بی جواب و صندوق صوتی بسیاری از افراد برمیخورید، و هیچ چیز آزار دهنده تر از این نیست که همان کلمات را برای هزاران دستگاه پیغام گیر تکرار کنید. پس فقط کافیست که یک پیام صوتی عالی ضبط کنید و با شنیدن صدای بوق پست صوتی مطلوب و از پیش ضبط شده را پخش کنید.

آیا فروشندگان می توانند برای مخاطبان پیامک بفرستند؟

شما از قدرت تاثیر تماس تلفنی در فروش مطلع هستید. اما آیا واقعا به ارسال پیامک به مخاطبانتان هم فکر کرده اید؟

طبق گزارشات سال2018 مرکز پیام های کوتاه تا سال2020 چهل و هشت و هفت دهم میلیون نفر دریافت پیامک از سوی کسب و کارهای مختلف را بر می گزینند. این یک عدد بزرگ است! پس چرا این روش را در جعبه ی ابزارتان قرار ندهید؟

دلایل زیادی وجود دارد که پیامک می تواند تغییراتی را در بازار فروش شما ایجاد کند. یکی از آن ها این است که هیچ روش دیگری میزان دسترسی پیامک در واتس اپ یا پیامک گوشی را ندارد.

ایمیل ها ممکن است وارد پوشه ی اسپم شود. تماس های تلفنی ممکن است بی پاسخ بماند اما تقریبا تمامی پیام های فروش خوانده می شوند.

راه هایی برای ارسال پیامک به مدیران در فروش

سال 2019 است و شما در حال اجرای ارسال پیامک های تبلیغاتی هستید. اما چطور می توانید در حالی که ایمیل های تبلیغاتی قدرتمند سر جایشان ایستاده اند، استفاده ی موثری از پیامک های تبلیغاتی داشته باشید؟

راه هایی هستند که می توانید بدون آن که ترسی داشته باشید به مدیران پیامک بفرستید و قرارداد معاملات بیشتری را ببندید. همچنین به یاد داشته باشید که پیامک فرستادن برای مخاطبان در فروش ایجاد ارتباط عمیق تر و شخصی تری است که فراتر از ایمیل می رود. افراد با ارسال پیامک در سطح شخصی تری احساس راحتی می کنند و مکالمات واقعی تری شکل می گیرد که کمتر حالت تجاری دارد. چرا که پیامک ها برای انجام همین کار طراحی شدند.

شماره گیر فروش چیست و چگونه کار می کند و چرا به یکی از آن ها نیاز دارید؟

بسیاری از نمایندگان فروش از این که وقتشان را برای گذاشتن پست یا ویس صوتی هدر بدهند یا منتظر تماس های فرد گیرنده ی تماس شان باشند خسته شدند. به طور میانگین نمایندگان فروش 52 تماس در روز میگیرند که 15درصد زمان شان را صرف فرستادن ویس صوتی می کنند. این زمان معادل است با 36 ساعت وقت هدر رفته در هر ماه!

36 ساعتی که می تواند صرف برقراری تماس های بیشتر و بستن قرارداد های بیشتر در فروش شما شود.

اما چگونه می توانید هر ماه این زمان هدر رفته را جبران کنید. ابزار قدرتمندی به نام شماره گیر فروش را به کار بگیرید.

با سرمایه گذاری در تهیه این ابزار زندگی را راحت تر کنید و آن را کارآمد تر!

در مورد این ابزار تحقیق انجام دهید، این که چه هستند؟ چگونه کار می کنند و چرا باید بخشی از استراتژی فروش شما شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!