مشاوره تخصصی اینستاگرام

یک فرصت فوق العاده
100٪ تضمینی

میزان ماندگاری بسته پیشنهادی در بازار

ماندگاری محصول در بازار به سه عامل بستگی دارد

اندازه بازار, میزان رقابت و سودآوری که میزان ماندگاری محصول در بازار ممکن است ناامید کننده باشد در گذشت زمان زیادی صرف تحلیل میزان ماندگاری محصول در بازار می‌کردیم که پس از روش‌های پیشنهادی برای ارزیابی ماندگاری محصول بر اساس تجربه شخصی خودم و بی شمار کارآفرینی که با آنها گفت‌وگو کردیم چیست؟الان به شما می‌گویم در واقع هیچ روش بی نقص و کاملی برای ارزیابی ماندگاری محصول در بازار وجود ندارد هر چه با گذشت زمان تغییرات بیشتر شود پاسخ شما به این سوال نیز تغییر خواهد کرد.

فعلاً برای شروع کسب و کار کافی است اطلاعاتی درباره مشتریان آینده و لیستی از رقبای اصلی خود تهیه کرده و محدوده قیمت و محصولات پیشنهادی خود را تعیین کنید در کنار این موارد دو مورد از محصولات پیشنهادی که در نظر دارید یادداشت کنید و انتخاب کنید و ماندگاری آنها را بررسی کنید یک ایده کافی نیست حتما باید انتخاب کرده و سعی کنید به سوالات پاسخ دهید.

۱ –  اندازه بازار

آیا برای محصول شما در بازار به اندازه کافی مشتری وجود دارد کدام گروه از مشتریان محصولات شما را خریداری می‌کنند؟

۲ –  میزان رقابت

چند دقیقه در بازار دارید این رقبا چقدر قدرتمند هستند؟؟

۳ – سودآوری

آیا می‌توانید با فروش محصول خود سود کسب کنید؟ محدوده قیمت پیشنهادی شما باید چقدر باشد که در عین جلب رضایت مشتری برای شما نیز سودآور باشد؟

می توانید از ابزار رایگانی همچون Google keyword planner برای تحقیق در مورد میزان علاقه مشتریان به بازار مورد نظر استفاده کنید.
کیورد پلنر گوگل یک ابزار رایگان و عالی است که به شما می گوید چگالی جستجوی ماهانه برای کلمه کلیدی مورد نظر شما چقدر است و دیدگاه کلی افراد نسبت به موضوع مورد نظر شما چگونه است.
برای اینکه بتوانید تعداد رقبای خود در بازار و کیفیت محصولات آنها را ارزیابی کنید در پلتفرم هایی مانندYelp نظرات مشتریان نسبت به محصول پیشنهادی خود را مطالعه نمایید.
به شدت به شما پیشنهاد می کنم که از وبسایت رقبای برتر خود دیدن کرده و در بخش اشتراک دریافت ایمیل ثبت نام کنید تا با پیشنهادات و قیمت محصولات آنها آشنا شوید.

به اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مطلب داغ شبکه اجتماعی

مطالب محبوب

تبلیغات کلیکی

هاست

نوشته های مرتبط

خلاقیت های خلاقانه

خلاقیت در همه زمینه ها بسیار جذاب و منطقی است ولی در بازاریابی چگونه میشود خلاقیت داشت ؟

بیت کوین

بیکوین یا دیگر ارزهای دیجیتال اکنون در بین مردم سراسر دنیا بسیار محبوب شدند، تا کنون با رشد قیمت و تاثیر گذاری آن در برخی اقتصاد و تجارت های دنیا نمیشود ار آن چشم پوشی کرد.بنابر این در این نوشته به مقدمه ای کوتاه برای معرفی بیت کوین و ارز های دیجیتال میپردازیم.

برنامه بازاریابی

در حقیقت بسیاری از کارهایی که ما برای ایجاد یک برنامه بازاریابی انجام دادیم و میدهیم کسب و کار ما را شکل میدهد ، بسیاری از موفقیت های کسب و کار ما را بازاریابی محصول یا خدمت ما ساخته و در آینده هم این چنین خواهد بود.

مسولیت زندگیان را به عهده بگیرید . این را باید بدانید فقط شما هستید که میتوانید زندگی خودتانت را به جایی که میخواهید برسانید نه هیچکس دیگر...

لس براون