مشاوره تخصصی اینستاگرام

یک فرصت فوق العاده
100٪ تضمینی

چرا در کسب و کارمان نیاز به مشورت و مربی داریم ؟

در یک کسب و کار جنبه های بسیاری وجود دارد که برای درک آن به متخصص همان طیف نیاز است مشاور یک کسب و کار میتواند با نشان دادن رویکردی جدید از خط پیشرونده تجارت شما در های بیشتر و بهتری را باز کند و در کنار این اگر یک مربی ماهر داشته باشیم میتوانیم به درک جنبه های بیشتری از کسب و کار برسیم و مطابق با آن سود بیشتری برای خانواده کاری خود به ارمغان بیاوریم .

جغد آبی یکی از بهترین ، کارکشته ترین و متعهد ترین مراکزی است که مشاوران و مربیان کسب و کار را پرورش و در احتیار کسب و کار ها میگذارد . جغد آبی میتواند با بال های خود کسب و کار شما را به پرواز دربیاورد .

هزینه ها با مقایسه با کیفیت خدمات بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد و بسته به درخواست ها هزینه متغیر است و باید این را خاطر نشان کنیم مشاوره قبل از قرار داد و برسی اجمالی کسب و کار شما رایگان میباشد .

این امر بسیار ساده است شما با پر کردن فرم رو به رو ( یا چند سطر پایین تر ) به راحتی میتوانید با تیم جغد آبی در ارتباط باشید ولی اگر میخواهید علاوه بر فرم ارتباط بیشتری با تیم جغد آبی داشته باشید با ایمیل زیر میتوانید این امر را تحقق ببخشید :

supp@digitalblueowl.com

اکنون زمان و سن مناسب برای ریسک کردن است. کار جسورانه‌ای انجام دهید. مطمئن باشید که هرگز از انجام آن پشیمان نخواهید شد.

درخواست مشاوره

  • مثال : exm@yourdomin.com
  • شماره تماس شما برای هماهنگی های لازم برای زمان مشاوره ثبت میشود
  • مثال : https://digitalblueowl.com
  • انواع فایل های مجاز : iejpg, gif, png, pdf.
    درصورت داشتن فایل یا تصویر مرتبط ،بارگذاری کنید