مشاوره تخصصی اینستاگرام

یک فرصت فوق العاده
100٪ تضمینی

چرا اینستاگرام را آنالیز کنیم ؟

آنالیز اینستاگرام به ما کمک میکند بدانیم آیا روش پیش رو درست است یا غلط .گاهی ما یک پیج اینستاگرام داریم و برای تهیه پست و استوری و جذب بازدید تلاش فراوان میکنیم ولی نتیجه ای نمیگیریم ، آنالیز پیج اینستاگرام میتونه کمک بسیار زیادی بکنه برای پیدا کردن مشکل و حتی گاهی راه حل از نتایج آن نمایان میشود

دو روش بیسار ساده برای استفاده از نتیجه آنالیز پیش رو داریم اولین روش و بهترین آن مشورت گرفتن از یک متخصص و کاربلد این کاره ، چرا این بهترین روشه ؟ خوب بزار یک مثال برنم شما برای ساختن یک خونه هیچ وقت نمیرید دنبال خرید سیمان و آهن تا خودتون خونه بسازید بلکه میرید سراغ مهندس معمار و یا حتی خونه های از پیش ساخته شده را خریداری میکنی پس بهتره از متخصص کمک بگیریم . اما روش دوم که استفاده از وب سایت های برسی نتایج هست که شما نتایج را بهشون میدید و طبق یک سری دستور از پیش تایین شده به شما اطلاعات میده

جغد آبی با داشتن یک تیم متخصص و قدرتمد علاوه بر برسی نتایج بصورت خیلی حرفه ای پیج شما را همراه با خود شما مشاهده میکنه و بهترین پیشنهاد ها را برای شما ارایه میده و در صورت خواسته خود شما اون نیاز ها را برطرف میکنه ، از این رو شما دیگر نگرانی ندارید که چگونه مشکل را برطرف و حتی دیگر نگران افراد سود جو نیستید چون مطمعن هستید با یک تیم حرفه ای سر و کار دارید .

هزینه ها با مقایسه با کیفیت خدمات بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد و بسته به درخواست ها هزینه متغیر است و باید این را خاطر نشان کنیم اولین مشاوره برای تحلیل پیج اینستاگرام شما رایگان میباشد .

این امر بسیار ساده است شما با پر کردن فرم رو به رو ( یا چند سطر پایین تر ) به راحتی میتوانید با تیم جغد آبی در ارتباط باشید ولی اگر میخواهید علاوه بر فرم ارتباط بیشتری با تیم جغد آبی داشته باشید با ایمیل زیر میتوانید این امر را تحقق ببخشید :

supp@digitalblueowl.com

عمل کنید. من افراد زیادی هم نسل خودم دیده ام که درباره ایده های خود صحبت می کنند و می گویند قصد دارند چه کارهایی انجام دهند، من از صحبت کردن درباره این که چه کاری می خواهم بکنم نفرت دارم.

درخواست آنالیز اینستاگرام

  • شماره تماس شما برای مشاوره تلفنی ثبت میگردد
  • مثال : www.blueowl.ir
  • در صورت نیاز به توضیحات بیشتر آن را ذکر کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
    اگر از طرح دلخواه خود عکس یا فایل اسنادی دارید آن را بارگزاری کنید