مشاوره تخصصی اینستاگرام

یک فرصت فوق العاده
100٪ تضمینی

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

امروز حتی برای خرید نوشابه به اینترنت رجوع میکنیم و این امر بسیار حیاتی برای کسب و کار میباشد که یک شعبه مجازی در بستر وب داشته باشیم ، در حقیقت لازمه دیده شدن در دنیای امروز داشتن یک نسخه الکترونیک از تجارتمان است و کاری که یک وب سایت انجام میدهد دقیقا همین است گسترس بی بدیل کسب و کار شما .

جغد آبی با داشتن متخصصین در زمینه طراحی وب سایت های تجاری تا شخصی میتواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد ، جغد آبی یکی از بهترین تیم های آموزش دیده در سطح بین المللی را دارد که میتواند اطمینان خاطر در زمینه رشد تجارت الکترونیک را به شما بدهد .

هزینه ها با مقایسه با کیفیت خدمات بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد و بسته به درخواست ها هزینه متغیر است و باید این را خاطر نشان کنیم مشاوره برای طراحی و ساخت وب سایت شما رایگان میباشد .

این امر بسیار ساده است شما با پر کردن فرم رو به رو ( یا چند سطر پایین تر ) به راحتی میتوانید با تیم جغد آبی در ارتباط باشید ولی اگر میخواهید علاوه بر فرم ارتباط بیشتری با تیم جغد آبی داشته باشید با ایمیل زیر میتوانید این امر را تحقق ببخشید :

supp@digitalblueowl.com

اکثر مردم در زندگی به چیزی که میخواهند نمیرسند، چون اصلا نمیدانند چه میخواهند. تصمیم بگیر واقعا چه میخواهی ،هدف خود را مشخص و شروع کن .

درخواست طراحی وب سایت

  • شماره تماس شما برای مشاوره تلفنی ثبت میگردد
  • در صورت تمایل به انتخاب بیشتر از یک مورد در توضیحات ذکر کنید
  • مثال : www.blueowl.ir
  • در صورت نیاز به توضیحات بیشتر آن را ذکر کنید
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
    اگر از طرح دلخواه خود عکس یا فایل اسنادی دارید آن را بارگزاری کنید